• Цената е намалена.
  • Свеж
12pcs/многу 3.7 инчен Лак Grosgrgain Лента Hairbow Со Sequins За Девојки Коса Додатоци Шноли hairgrips 12colors У ги Собереш

12pcs/многу 3.7 инчен Лак Grosgrgain Лента Hairbow Со Sequins За Девојки Коса Додатоци Шноли hairgrips 12colors У ги Собереш

 
DEN 393.12
DEN 393.00

Стока
Во продавницата

modname=ckeditor Режим Име Лак за коса додатоци Големина
13 cm Тежина 8g Боја 12 бои можете да го изберете Количество 12pcs/многу
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени, над димензии се само за Референца. Благодарение : Слики суптилна боја) и разликата во вид Е нормално! Можете да изберете бои, ако не и ние ќе испрати микс. Pls изберете боја од тука и кажете ни боја, број и количина ви благодариме!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
YUZEHD
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
B04
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Sequins
Коса, лак за бебе:
Деца коса додатоци
моден симпатична hairbow:
sequin Виножито лак
Висок Квалитет hairbow:
рачно изработени модни hairbow
девојки headwear:
Accessoriess
моден намали headwear:
бутик мода hairbow
моден hairbow:
симпатична коса, лак
рачно изработени коса, лак:
бутик hairbow
бутик grosgrgain лента hairbow:
симпатична рачно изработени hairbow
бутик симпатична hairbow:
девојката коса, лак
симпатична headwear:
моден hairbow

Поврзани производи