• Цената е намалена.
  • Свеж
PAP3400 ДУО 3400 1500mah Висок Квалитет на Мобилен Телефон Замена Li-ion Батерија за Prestigio MultiPhone Батеријата ДУО 3400

PAP3400 ДУО 3400 1500mah Висок Квалитет на Мобилен Телефон Замена Li-ion Батерија за Prestigio MultiPhone Батеријата ДУО 3400

 
DEN 222.72

Стока
Во продавницата

PAP3400 ДУО 3400 1500mah Висок Квалитет на Мобилен Телефон Замена Li-ion Батерија за Prestigio Multi Phone Батеријата ДУО 3400 Батеријата Модел : за pap3400 Компатибилен мобилен телефон Модел : за Prestigio Капацитет : 1500mah Батерија Тип : Li-ion,Li-полимер Клетка : Двоен IC заштита литиум Време на Полнење : 1.5-3 часа за Време на Мирување : 72hours-120hours на животниот Век на Батеријата Циклус : 550times Влезен Напон : 5 V Излезен Напон : 5 V Работна Температура : -25 C~55 C Квалитет Одделение : Најдобар Квалитет на Сертификати : MSDS, CE,Ro HS,FCC Батеријата Големина : 4.2x50x76mm СЛИКА :


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
FCC
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
Други
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Број На Модел На:
pap3400
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи