• Цената е намалена.
  • Свеж
Styleicon Влажни И Брановидна Човечка Коса 4 Снопови се Справи Индискиот Remy Коса Страст Ткаат Снопови Коса Екстензии Пијано Боја 33 4/27 99J

Styleicon Влажни И Брановидна Човечка Коса 4 Снопови се Справи Индискиот Remy Коса Страст Ткаат Снопови Коса Екстензии Пијано

 
DEN 8328.96
DEN 5247.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Протегала должина:
12 12 12 12, 14 14 14 14, 16 16 16 16, 12 12 14 14, 14 14 16 16, 12 12 14 16, 12 14 16 16
Апликација Тип:
Шие-во
Човечка Коса Тип:
Индискиот Коса
Материјал Одделение:
Remy Коса
Текстура:
Wet & Брановидна
Број На Модел На:
Индискиот Влажни И Брановидна Човечка Коса
Bleachability:
нула
Бренд Име:
STYLEICON
Најдолг Коса Дел:
>=15%
Name1:
СТРАСТ ТКААТ
Name2:
НАГОРЕ.HHW-9065

Поврзани производи