• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените Палачинка Перформанси Балет Туту BT9052A Возрасни Професионално Балет Туту Црно Бела Nutcracker Балерина Костим

Жените Палачинка Перформанси Балет Туту BT9052A Возрасни Професионално Балет Туту Црно Бела Nutcracker Балерина Костим

 
DEN 12480.00
DEN 11482.00

Стока
Во продавницата

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации, и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. Стоки може да се врати ако е под оригинална состојба.За професионални ТУТУ, ние ќе не прифати враќање и замена ако нема квалитет или големина на проблемот,Ако постои било каква квалитет или големина на проблемот,на враќање и замена е прифатливо.
Биста : Носат леотар ќе биде облечен,и повлечете ја премине во потполност дел на buts. Ве молиме контактирајте со нас пред секое враќање или размена.За други prodcuts во парк,враќање и замена се прифатливи,Купувачите ќе си дозволи на превозот на трошоците за враќање, ако не постои квалитетот на лекот и / или големината на проблемот. Ако итна потреба, ве молиме, изберете најбрзо испорака метод на курирската служба DHL, EMS трае околу 7-15 работни дена по пакетот е транспортирана надвор,тоа possaible се одложи во шпицот на сезоната,и DHL трае околу 3-7 работни дена.
Пријателски Потсетник
1.
Мерење Метод(ве Молиме мерка во државата носи леотар)
Висина : Застане директно со боси нозе заедно и да се измери од врвот на главата кон подот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин
.Доколку стоката не се итни, ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот, како што се ЕМС,e Packet или E-EMS и така натаму.Други Производи ќе бидат испорачани во рок од 7 работни дена по приемот на уплатата,ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Боја Шема (на бои е само за референца,ако сакате да одговара на други бои, ве молиме контактирајте со нас.
Колковите : Застане исправен и повлечете лента низ најширокиот дел на колковите и задниот дел. Без промена украси,боја на телото,tulle,украси може да бидат променливи.
Tulle Слој
10 Layers на tulle. На производниот циклус трае околу 15-25 дена во шпицот на туристичката сезона(Од јануари до април,септември до декември),и тоа трае околу 7-10 дена во оф-сезона(Од Мај до јули). ние треба да се наплаќаат екстра такса помеѓу САД$30 до US$100. Професионални Балет Туту и се облекуваат ќе биде предаден во рамките на 10-25 работни дена по приемот на плаќање.
Гради
Возрасни Големина со двојно гради,Дете Големина со едноставна гради. Ве молиме контактирајте со нас пред секое враќање или размена,ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. За боја се менува, Тоа е прифатливо да се промени во боите на телото,tulle и украси. За Враќање и замена. Кога сте примиле балет туту,ве молиме да се стави на подот за 2-3 часа, и тоа ќе биде мазна.
Кориснички Ако можете да се обезбеди Биста,Половината,Колковите,Биста на Колковите,Висина до нас,Туту може да се прилагоди според големина,украси, исто така може да биде слободно исти.
Д-Биста на Половината : од Највисоката точка на биста до највисоката точка на хип турнеја.
Половината : Наведнуваат на една страна за да се најде на браздата,тоа е вашиот природен половината,се повлече лента низ narrowest дел и да ја задржите лента малку лабава да се овозможи beathing соба. Ако сакате да ја смените бои, ве молиме контактирајте со нас.
НИ 793 / парче НАС 610 / парче НАС 298 / парче НАС 260 / парче НАС 478 / парче
Име PWomen Палачинка Перформанси Балет Туту BT9052 A Возрасни Професионално Балет Туту Црно Бела Nutcracker Балерина Костим
Материјал
Се водат полиестер ткаенини, црни везови декорација, невидливо јаже, прилагодлив кука, 10 слој на tulle
Боја
бела ;црвена
Големина
8/10/12/14/16 за Детето,XS/S/M/L/XL/2 XL за Возрасни.)
За Превозот. Ако ТУТУ е потребно итно, ние препорачуваме да изберете локација за подигнување на испорака метод, кој ќе го однесе за 3-7 дена. Ако добиете и како нашите предмети,вашите 5 ѕвезди оценка е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
Големина на Табелата(cm) Големина Висина Биста Половината Хип Тело, Должина на Здолниште Tulle Должина 8# 90 53 50 60 52 26 10# 100 56 53 64 53 28 12# 120 64 57 70 54 30 14# 140 67 60 74 54 33 16# 150 74 64 77 55 35 XS# 153 76 58 84 59 35 С# 155 78 60 86 60 36 M# 160 80 62 90 61 37 L# 165 82 64 92 62 38 XL# 168 84 66 94 64 38 2 XL# 170 88 70 96 66 39
Answer : ___________________________ Note : Еластичен материјал, грешка е 2-3cm,1inch=2.


Карактеристики на производот

Големина:
custom made, XS, S, M, L, XL, XXL, 8, 10, 12, 14, 16
Бренд Име:
LaBawella
Материјал:
Spandex,Полиестер,Памук,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT9052
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Големина:
XS/S/M/L/XL/2XL for adult,8/10/12/14/16 for child
Здолништа:
10layers на tulles
Земја на потекло:
Гуангжу,Кина
Возраст Grou:
Возрасни,Девојки,Деца,Жени,Деца
Стил И Употреба:
Перформанси,Competiton,Балет Танц
превозот метод:
EMS,E-pacaket,e-EMS,DHL,AliExpress Стандард за Испорака
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,Tulle
Назад на Bodice:
Двојно Кука за возрасни големина,Една кука за дете големина
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи