• Цената е намалена.
  • Свеж
Камерон Кинеско 2100mAh Батеријата BLP573 за OPPO N1 Мини, N5111, N5116, N5117, R6007

Камерон Кинеско 2100mAh Батеријата BLP573 за OPPO N1 Мини, N5111, N5116, N5117, R6007

 
DEN 840.00
DEN 798.00

Стока
Во продавницата

Чувајте ја батеријата помеѓу 5%-95%.Префрлете се на вибрации надвор и да го намали тонот на ѕвонење и паузирањето на екранот. :
BLP573
Спецификации :
Напон : 3.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.Можете да ги користите Baixt Надворешни Батеријата да се направи вашиот мобилен телефон батеријата да трае подолго.
Ако сакате да купите серија на стоки, pls контактирајте со нас за да се добие цената на големо или ФОБ цена. Бидејќи ние се фабрички продаваат директно и, исто така, има неколку вистински продавници во Кина, сите предмети aresold од многу брзо.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) со Шведска пост/Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како ?подарок? со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.
На купувачот :
ДОБРЕДОЈДЕ !!!
Pls слободно контактирајте со продавачот на интернет за да се потврди дали имаат инвентар. Ве молиме престане да полнење кога батеријата е 100% се наплаќа.Случаен краток спој може да се случи кога метален објект како што е монета клип,или пенкало предизвика директно поврзување на позитивниот(+) и негативниот(-) крај на батеријата краток спој на краевите може да ја оштети батеријата на објектот што е поврзан.Да го раскине било апликации кои не се во употреба.Да се избегне изложување на високи температури 140°F/60°C.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.Да се избегне изложување на батеријата да се течни или кои се предмет на силна механички шокови. Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3.Избегнувајте overcharge и со текот на испуштање.62 mm
Камерон кинеско модел Бр.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и така натаму.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ви благодариме.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.
Компатибилен модел :
За OPPO N1 Мини, N5111, N5116, N5117, R6007
Дел No.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Не предизвикувајте краток спој со батеријата. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Број На Модел На:
КС-OPR600SL

Поврзани производи