• Цената е намалена.
  • Свеж
100pcs DIY корејски накит hairpin материјали рачно изработени коса додатоци декоративни додатоци корејски Памук цветни ливчиња занает

100pcs DIY корејски накит hairpin материјали рачно изработени коса додатоци декоративни додатоци корејски Памук цветни ливчиња

 
DEN 480.00
DEN 432.00

Стока
Во продавницата


Производи детали
Големина : за 21mm
форма : како на сликата
количина : 100pcs,како ваш избор
ако ви требаат посебни количина за некои бои,pls само ни остави порака пред да нарачате,ќе го видиме дали можеме да посебни подготви за вас
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, . Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет).
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.ups.com
EMS
За 5-8 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.intmail.183.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Тоа ќе ни помогне многу.
Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
цртан филм hairband декорација
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Памук
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
цртан филм hairband декорација
Големина:
ЗА 21mm
Материјал:
фабричка лента памук кристално стакло и така натаму
Пакување:
100pcs,по торба
Користење на:
diy коса, накит декорација
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
is_customized:
Yes
боја:
како ваш избор
Стил:
Романтични(половина акрилик цвет половина chiffon топка)

Поврзани производи