• Цената е намалена.
  • Свеж
18CM СТП Бавно Зголемувањето на Squishy Играчки За Деца Исклучителна Забава сладолед Миризливи Squishy Antistress Трик Лигите играчка Antistress играчка #ДС

18CM СТП Бавно Зголемувањето на Squishy Играчки За Деца Исклучителна Забава сладолед Миризливи Squishy Antistress Трик Лигите

 
DEN 230.40
DEN 159.00

Стока
Во продавницата


18 CM СТП Бавно Зголемувањето на Squishy Играчки За Деца Исклучителна Забава сладолед Миризливи Squishy Antistress Трик Лигите играчка Antistress играчка
Опис : Материјал : Еластична Еколошки СТП кога ќе се погледне во нив, тие се толку симпатична дека може да се чувствуваат подобро, или дури и сите лоши чувства ќе биде збришан.Тоа може да биде стрес знаците. Тоа исто така може да биде декорација во вашиот автомобил / куќа / покажи прозорец / кафе .. Големина : 22 см во Боја : Розова како на сликата. Мирис : Таинствен Миризлива. Squishy : Бавно се зголемува. Пакет : Оригиналниот пакет како на сликата. Стил : Играчка/collection/видиме ремени Шема : сладолед Количина : 1 BUC. Применливи возраст : Повеќе од 6 години Напомена : ве Молиме не го јадат.
Пакет : 1 buc Играчка
Совети :
Q1 : на следење На број не е работа,продавачот не превозот пратката?
А1 : Логистичка компанија не ажурирање информации,pls оставете порака до нас,ние ќе им помогне да ги пратите на вашиот пакет.
Q2 : 30 дена поминаа,кога можам да ја прими пратката?
А2 : Ние ветуваме дека повеќето земји може да ја прими пратката во рок од 30~60 дена.Некои земји со лоша царинење може да ја прими пратката во рок од 90 дена.
Q3 : Два месец поминале,јас се уште не се добие мојата пакет,изгубив сите мои трпение.Ова значи дека моите пари и стоки се загубени?
A3 : Не грижете се за тоа што ќе ја изгубиле пари.Ние ќе ви даде целосна наплата ако се уште не го прими пратката.Ако примите пакетот откако ќе наплата тебе,треба да се обрне ни се повторно.Ние веруваме вас,ве молиме имајте вистината со нас.
Q4 : јас ја прими пратката,но производи беше оштетен,како можам да направам за тоа? A4 : ве Молиме контактирајте со нас на прво време,и испратете ни слика или видео дозволете ми да знам каков проблем со производот.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме,да ви даде задоволително решение.
Повратните информации :
Ние се стремиме да одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5 ѕвезди е многу важна за нас.
Искрено барање ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде со 3 ѕвезди или 1 ѕвезда повратни информации, така што ќе се реши на проектот сатис factorily вашите грижи.


Карактеристики на производот

Големина:
10cm, 18cm
Бренд Име:
Северна E дома
Број На Модел На:
wingplay01
Пол:
Унисекс
Материјал:
PU
Предупредување:
не earting
Тема:
Наука
Mfg Серија Број:
Играчка
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
22cm
Батеријата:
без батерија
Пол:
Унисекс
анти стрес се притисне играчки:
Сладолед бавно се враќа
Предупредување:
NO
squishy играчки:
Antistress Играчки
стрес олеснување стискаш играчки:
squishies squishy стискаш играчки
дете анти стрес се притисне играчки:
деца стрес се притисне играчки
стрес се притисне играчки:
мечка се притисне играчки
squishy играчки бавно расте:
squishy играчки за деца
Mfg Серија Број:
Играчка
squishy играчки kawaii:
бавно зголемувањето на играчки

Поврзани производи