• Цената е намалена.
  • Свеж
НА SAEM Исланд Микро Хидратантен Око се Држи на Око Крем Хидратантна Нега на Кожата Анти-Стареењето Анти-Подпухналост Суштината корејски Козметика

НА SAEM Исланд Микро Хидратантен Око се Држи на Око Крем Хидратантна Нега на Кожата Анти-Стареењето Анти-Подпухналост Суштината

 
DEN 808.80
DEN 647.00

Стока
Во продавницата

НА SAEM Исланд Микро Хидратантен Око се Држи на Око Крем Хидратантна Нега на Кожата Анти-Стареењето Анти-Подпухналост Суштината корејски Козметика
Функција : Хидрантни Ладење Око Стап. Тоа содржи Исланд минерална вода за ладење и refresing око rim. Волумен 7g тоа Како Да го Користите : Земете соодветен износ на производот, нежно се однесува на очите.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ZANABILI
Пол:
Унисекс
Функција:
Анти-Подпухналост,Темно Круг,Анти-Стареењето,Навлажнувачки
НЕТО-WT.:
7g
Број На Модел На:
НА SAEM Исланд Микро Хидратантен Око се Држи на Око Крем
Состојка:
НА SAEM Исланд Микро Хидратантен Око се Држи на Око Крем
Земја/Регион на Производство:
Кореја
Сертификат Број:
НА SAEM Исланд Микро Хидратантен Око се Држи на Око Крем
Употреба:
Око
Тип На Објект:
Крем

Поврзани производи