• Цената е намалена.
  • Свеж
ДОЛЕТА Мажи Жени Зглоб Чувари Поддршка Дланка Влошки Заштитник За Внатрешно уметничко Лизгање Ски Аикидо Ролери Опрема за Заштита

ДОЛЕТА Мажи Жени Зглоб Чувари Поддршка Дланка Влошки Заштитник За Внатрешно уметничко Лизгање Ски Аикидо Ролери Опрема за Заштита

 
DEN 999.84
DEN 600.00

Стока
Во продавницата


13636 Заштитна Опрема


Карактеристики на производот

Големина:
L, M, XL
Број На Модел На:
SRD01
Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
ДОЛЕТА
Возраст:
Универзална
се применуваат:
Скијање, уметничко лизгање, rollar уметничко лизгање

Поврзани производи