• Цената е намалена.
  • Свеж
Oukitel K4000 Про Батеријата Оригинални Висок Квалитет Замена 4600mAh Li-ion Батерија за Oukitel K4000 Про паметен Телефон

Oukitel K4000 Про Батеријата Оригинални Висок Квалитет Замена 4600mAh Li-ion Батерија за Oukitel K4000 Про паметен Телефон

 
DEN 378.72

Стока
Во продавницата


Oukitel K4000 Про Батеријата 100% Оригинални Висок Квалитет Замена 4600m Ah Li-ion Батерија за Oukitel K4000 Про паметен Телефон
Спецификација Точка Име : Oukitel K4000 Про Батеријата Компатибилен со : Oukitel K4000 Про паметен Телефон Функција :
Тип : Литиум-јонска
Излезен Напон : 3.8 V
Капацитет : 4600m Ah
Батеријата за Oukitel K4000 Про паметен Телефон
кога вашиот телефон не беше на власт и што се на место каде што не може да се полни.
Donot грижете се, ова back-up на батеријата може да помогне за непосредна употреба
Back-up моќ за вашиот телефон е neccessary. Батеријата Големина На :
Не (за жал ние donot знаете големината на оваа батерија,
тоа само може да се вклопат за модел на телефон што споменавме погоре,не за другите) Превозот Време : Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 48h по плаќањето беше потврдено. Следење на број : Да, Испорака Датум : Нормална времето за Испорака е 20-55days.(Викенди и Празници исклучени) Гаранција : Целосна наплата или да го препрати ако пакетот не добиле во текот вети време на испорака Pls Забелешка :
За батеријата,Ако цел износ помалку од $8.99,пакетот ќе биде предаден, без следење на број , Pls donot отворен спор за да нема следење на информации или не доби пакет во рамките на времето за испорака.
кога ќе се направи ред,Ние однос вие се согласувате со горе,ви благодариме! Пакет се Вклучени 1* Батеријата за Oukitel K4000 Про паметен Телефон


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Број На Модел На:
За OUKITEL K4000 Про
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Име:
UVR

Поврзани производи