• Цената е намалена.
  • Свеж
BEYARNE Нови 2018 Жените Зима Глуждот Чизми рачно изработени Сомот Рамен Со Чизми Чевли Удобни Секојдневен Чевли на Жените Чизми за Снег

BEYARNE Нови 2018 Жените Зима Глуждот Чизми рачно изработени Сомот Рамен Со Чизми Чевли Удобни Секојдневен Чевли на Жените Чизми

 
DEN 3550.08
DEN 1775.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Пета Тип:
Станот со
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
BEYARNE
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Број На Модел На:
E027
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Поврзани производи