• Цената е намалена.
  • Свеж
HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Муслиманскиот Свет-Џамијата 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот Подарок A01602

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Муслиманскиот Свет-Џамијата 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот

 
DEN 199.20
DEN 199.00

Стока
Во продавницата


Што е со големина на сликата? Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика . Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти.
3、кутија е доволно силна за да се заштити производот, но кутија може да се добие малку оштетување за време на транспортот. Тоа зависи од големината на сликата. Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите. PS :
Нема видео за да ви покаже како да ја заврши оваа слика на врвот на оваа страница. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас.Пријатели од руската Федерација треба да се обезбеди Пасош Информации кога испратите Ali Express Премиум Превозот, SPSR и Пони Експрес. Алатките вклучуваат dotting пенкало, пинцети, dotting cemeent, мали торби, плоча.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL. Вметнете ја круг крајот на dotting пенкало во dotting цемент (притисни тешко да се задржи на цемент во место).Ако не го добиете вашиот парцела по истекот на 30 дена, ние може да се вратат ако сакате. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно. Се однесува на споредба маса на платно да се идентификуваат секоја дијамант број и соодветната печатена број на платно.
Времето Табела на нашата Работа на време. И тоа може да се види само на компјутери. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Некои Други Услуга
1. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот
Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.
Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја.
2、боја на кутијата е различен. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите.
И ако сеуште се грижите за тоа како да се завршат, ќе може да се купи една мала слика за да се практикуваат. И ние обезбеди Дијамант Додаток Услуга. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. Солза освен делумно филм и место на дијамант на платно според соодветниот број. (Системот ќе ве потсетам автоматски. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Ако се држиме дијамант на погрешна областа на сликарството, отстранете ја дијамант со помош на пинцета. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Забелешка Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Добредојдовте на Продавница име : Функција : Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Апликација : home/хотел/канцеларија декорација & подарок Боја Количина : 30-45 Бои За Вежба : 100% Полн плоштад/круг вежба Материјал : Плоштадот/Круг Смола Дијамант големина на Слика : Секоја големина може да се прилагоди За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки Полн Плоштад / Круг Вежба 5 D DIY Дијамант Сликарство Сите Може да Се Прилагоди 1、сликарството платно, на rhinestones и сите алатки, ќе бидат спакувани во кутија.


Карактеристики на производот

Големина:
Square Drill 15x15cm, Round Drill 15x15cm, Square Drill 20x20cm, Round Drill 20x20cm, Square Drill 25x25cm, Round Drill 25x25cm, Square Drill 30x30cm, Round Drill 30x30cm, Square Drill 35x35cm, Round Drill 35x35cm, Square Drill 40x40cm, Round Drill 40x40cm, Square Drill 45x45cm, Round Drill 45x45cm, Square Drill 50x50cm, Round Drill 50x50cm, Square Drill 55x55cm, Round Drill 55x55cm, Square Drill 60x60cm, Round Drill 60x60cm, Square Drill 70x70cm, Round Drill 70x70cm, Square Drill 80x80cm, Round Drill 80x80cm, Square Drill 90x90cm, Round Drill 90x90cm, Square Drill 100x100, Round Drill 100x100, Square Drill 120x120, Round Drill 120x120
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Homfun
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Бескрајни
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна Плоштадот & Круг вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Дијамант Тип:
3D , 5D
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо
платно пакет:
Навивам , Избегне Набори

Поврзани производи