• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Есен Жените Кожни Мокасини Мода балет станови sliver бело црни Чевли Жена се Лизга На мокасини брод чевли Moccasins

2018 Есен Жените Кожни Мокасини Мода балет станови sliver бело црни Чевли Жена се Лизга На мокасини брод чевли Moccasins

 
DEN 1295.04
DEN 972.00

Стока
Во продавницата


2018 Есен Жените Кожни Мокасини Мода балет станови sliver бело црни Чевли Жена се Лизга На мокасини брод чевли Moccasins
14381
Испорака
1·Пратката Кина Пост/МСМ/DHL/ФЕДЕКС.
2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на
3·Ние ќе брод од вашиот производ во 1-7 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.
Плаќање
1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T/T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.
2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.
Повратни информации
1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.
2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.
3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте Со Нас
1·Вашето пребарување се добредојдени тука.
2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.
3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или E-mail.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Ткаенини
Моден Елемент:
Плитки
Станови Тип:
Балет Станови
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Платно
Бренд Име:
HAJINK
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
FL112

Поврзани производи