• Цената е намалена.
  • Свеж
AB боја на цвет кристал печ apliques де roupa кристал кристал applique да се шие на закрпи за облека став vestuario

AB боја на цвет кристал печ apliques де roupa кристал кристал applique да се шие на закрпи за облека став vestuario

 
DEN 671.52
DEN 638.00

Стока
Во продавницата


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : како се покаже


Карактеристики на производот

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show in picture
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Поврзани производи