• Цената е намалена.
  • Свеж
19PCS Микс Глеѓ Божиќ Шарм Ноктот Затворач Приврзоци За DIY Накит

19PCS Микс Глеѓ Божиќ Шарм Ноктот Затворач Приврзоци За DIY Накит

 
DEN 134.40
DEN 113.00

Стока
Во продавницата

торба
Опис :
Количина : 19 компјутери/set
Облик : Дрво, Бел, Ирваси, Подароци, Месечината, Снешко, Дедо Мраз, итн.
Боја : Мулти боја
Големина : Како Слика Се Прикажани
Тежина : 25 g
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Погоден за Божиќ Ден, Роденденски Подарок за Децата, Прекрасен Подарок за Денот на Благодарноста.
Компатибилен со Шарм Хривнија Dangle Бисери и Ѓердани Pendant.
Пакетот вклучува :
19 x Микс Божиќ Шарм
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-3 cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
12288 Повеќе Ќе Ви Се Допадне


Карактеристики на производот

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
божиќ шарм приврзоци
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
божиќ шарм

Поврзани производи