• Цената е намалена.
  • Свеж
Случај За Samsung Галакси А5 2017 A520F A520 Покрие Мека TPU Мода Насликани на Силиконски за Samsung A520F СМ-A520 Телефон Торба

Случај За Samsung Галакси А5 2017 A520F A520 Покрие Мека TPU Мода Насликани на Силиконски за Samsung A520F СМ-A520 Телефон Торба

 
DEN 101.28
DEN 69.00

Стока
Во продавницата


Случај За Samsung Галакси А5 2017 A520 F A520 Покрие Мека TPU Мода Насликани на Силиконски за Samsung A520 F СМ-A520 Телефон Торба Две Материјали да се избере : 1. Транспарентна Рамка Меки Силиконски 2.Црна Мат Рамка Меки Силиконски
Функција : Модел на Телефон : 5.2 инчен за Samsung Галакси А5 2017 / A520 / СМ-A520 F Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн Стил : 1440 HD Шарени Рамна Површина Насликани Услуга : Топ Quanlity + Брза Испорака Пакет се Вклучуваат : 1 X Phone Случај ( со Пакување Торба ) Купи 5 компјутери и повеќе,5% попуст попуст. Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Капка / Слободен Брод Поддршка !!
Реални Слики Кои Покажуваат
Answer : ___________________________ Note : 1."Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" Само Кина Превозот Информации (Без Следење Порака Кога Пратката ја Напушти Кина),Но ве Молам Не Грижете се,Ќе Може да Можат Вашите Парцела; 2.Ако Сакате Песна Пакетот Информации На Целиот Курс Во Реално Време.Можете Да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Секоја Цел Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-2 Дена.Превозот Време Ќе Биде Подоцна, Кога Тоа Е Weeked; Повратни Информации : 1.Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2.Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.


Карактеристики на производот

Материјал:
Црна Мат Рамка, Транспарентна Рамка
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
дизајн:
Мат,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5.2 inch
Карактеристики:
HD Насликани
Материјал 1:
Транспарентна Рамка Меки Силиконски
Материјал 2:
Црна Мат Рамка Меки Силиконски
случај карактеристики:
Шарени Насликани Цртање TPU Меки Предмети
Ткаенини:
Висок Квалитет На Материјалите, Трајни
Карактеристично:
Црна или Транспарентни Работ Назад Заштита
Поддршка ( 1 ):
Случај За Samsung Галакси А5 2017
Поддршка ( 2 ):
Маска за A520
Поддршка ( 3 ):
Школка за СМ-A520F
Тежина:
Ultra Thin 30g
Намалувањето На Големо:
Поддршка

Поврзани производи