• Цената е намалена.
  • Свеж
Belmon Спектакл Рамка Мажи Жени Со 4 Парче Клип На Поларизирани очила за сонце Магнетни Очила Машки Возење Myopia Оптички RS476

Belmon Спектакл Рамка Мажи Жени Со 4 Парче Клип На Поларизирани очила за сонце Магнетни Очила Машки Возење Myopia Оптички RS476

 
DEN 1029.12
DEN 617.00

Стока
Во продавницата

ЗАБЕЛЕШКА : 1)Нашите очила рамка само со обични леќи.Ако ви треба промена во myopia леќа,читање леќа,астигматизам леќа или анти-сини зраци и радијација леќа,ве молиме контактирајте со нас ,и да се обезбеди вашиот рецепт како следниве
2)Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно. Ние ќе се направи во готовиот рецепт очила и бродот во 2-5 дена


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Бренд Име:
Belmon
Број На Модел На:
RS476

Поврзани производи