• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил Центар Конзола Потпирач За Складирање Средно Кутија За Шкода Octavia Врвен 2015 2017 Внатрешни Делови Потпирачи За Раце Бесплатен Превозот

Автомобил Центар Конзола Потпирач За Складирање Средно Кутија За Шкода Octavia Врвен 2015 2017 Внатрешни Делови Потпирачи

 
DEN 906.24
DEN 843.00

Стока
Во продавницата


2921058797638459 Топла Продажба US $ 318.58 /парче US $ 17.99 /парче US $ 4.18 /парче US $ 9.18 /парче US $ 5.99 /парче US $ 8.58 /парче US $ 4.58 /парче US $ 8.88 /парче US $ 8.18 /торба US $ 88.58 /парче US $ 56.99 /парче US $ 2.57 /парче US $ 19.99 /парче
Автомобил Центар Конзола Потпирач За Складирање Средно Кутија За "Шкода" Octavia Врвен 2015 2016 2017 Внатрешни Делови Потпирачи За Раце Бесплатен Превозот Спецификации :
Објектот се вклучени : Потпирач за Складирање Кутија
Компатибилен :
"Шкода" Octavia Врвен 2015 2016 2017
Функција :
1) Материјал : Високо квалитетна ABS Пластика.
2) Тоа може да меморија на вашиот телефон, да ја промените пари, Паркинг Картичка и други мали нешта.
3) исто така, покажува новото толкување за вашиот живот и нова мода елемент за вашиот автомобил.
4) Донесе класичен и нов изглед на вашето возило.
5) Лесно и Брзо инсталација. Само да се стави внатре и притиснете тоа малку тешко.
6) Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински


Карактеристики на производот

Бренд Име:
AutoShineSun
Година:
2015 2016 2017
Име На Модел:
SZSS-ARMST- ШКОДА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
000cm
Објектот Ширина:
000cm
Објектот Висина:
000cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
УРЕДНАТА & Корисни
Тип На Објект:
Потпирачи за раце

Поврзани производи