• Цената е намалена.
  • Свеж
9x3W+30W Led Par Светлина RGB 3 во 1 ПРЕДВОДЕНА Фаза Parcan DJ Партија во Диско Клуб се мијат светлина

9x3W+30W Led Par Светлина RGB 3 во 1 ПРЕДВОДЕНА Фаза Parcan DJ Партија во Диско Клуб се мијат светлина

 
DEN 2400.00

Стока
Во продавницата


Спецификација На Производот :
Потрошувачка на енергија:60w
Напон:AC90-240, 50-60 HZ
Боја; Црна
Материјал : ABS
Тип на сијалица:LED
Светилка монистра : 10pcs
Боја тип:9 PCS*3 W Led+1 PCS*30 W Led диоди(RGB 3in1)
Светилка монистра боја температура :1000-5700 K
Живот време:100000h
Екранот : Дигитални
Зрак агол:15°/25°/45°/60°(Факултативно)
Затемнување:0-100% Електронски линеарна затемнување
Strobe пулсот:синхронизација, asynchronization strobe, 1-20times/втор
Бучава:30 DB
Канал : 7/8 CH
Контрола на Владата:DMX512, господар роб, звук на активен и strobe
Водоотпорен одделение:IP20
Ладење методи:Постојана температура+ вентилатор
Производ Големина : 21*8*21cm
Нето Тежина : 1.15 kg
Карактеристики
На сцената светлина, може да го поставите DMX, господар роб, звук на активен и автоматски режим за контрола на секој дел
9 PCS*3 W Led+1 PCS*30 W Led диоди(RGB 3in1)
Одлично за клубот, DJ шоу, ТВ, театар, ТВ студио, изнајмување ,дискотеки,дома партија, ballroom, бендови, итн
Пакет се вклучени:
1 x Фаза светлина
2 x Завртки
1 X Стојат
1 x англиски Упатство


Карактеристики на производот

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
WAYUEVENT
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
ЕЗ-9330
моќност:
60W

Поврзани производи