• Цената е намалена.
  • Свеж
OLEY Алуминиум Магнезиум за Мажи Поларизирани очила за сонце Слој Огледало Сонце Очила oculos Машки Eyewear Додатоци За Мажи YA494

OLEY Алуминиум Магнезиум за Мажи Поларизирани очила за сонце Слој Огледало Сонце Очила oculos Машки Eyewear Додатоци За Мажи

 
DEN 993.12
DEN 477.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашиот магазин , ве молиме кликнете тука за повеќе одлични производи
Превозот :
· Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
· Предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.
· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
· Ако не можете да се чека толку долго време,ве молиме да изберете друг превозот начини,како ЕМС или DHL.
Плаќање :
· Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Cridet Картичка; Moneybooker;Т/T;Western Union;Виза;Paypal.
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации со 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу.Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните спорови.
Враќање & Exchange :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
· Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.


Карактеристики на производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
YA494
Рамка Материјал:
Алуминиум Магнезиум
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
Пилот
Леќа Ширина:
63
Леќа Висина:
48
Бренд Име:
OLEY
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Поларизирана

Поврзани производи