• Цената е намалена.
  • Свеж
автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за Toyota land cruiser prado Reiz МАРК X vios Тундра 2018 2017 2015 година 2014 2013

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за Toyota land cruiser prado Reiz МАРК X vios Тундра 2018 2017 2015 година

 
DEN 7200.00
DEN 5760.00

Стока
Во продавницата

Информација За Производот :
1,кат мат е прилагодена за секој автомобил.Кажи ми што е на вашиот автомобил.
2,Само за левата страна на возењето автомобил.Одговара на вашиот автомобил точно.
3,Постојат вкупно 3 парчиња,вклучувајќи предниот и задниот дел.
4,кат мат е лесно да се чистат,перат.
5,Тоа е за 5 седишта за во автомобил.Ако ви треба третиот ред мат за вашиот 7 седишта SUV, ве молиме обратете се на добавувачот на персоналот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Специјални Функции:
Водоотпорен
FJ Cruiser-Година:
2010,2014,2011,2012,2013
Тојота Модел:
FJ Cruiser
Објектот Должина:
According car's size
Објектот Дијаметар:
none
Име На Модел:
yamo
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
According car's size
Објектот Тежина:
about 2-3 kg
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
According car's size
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Поврзани производи