• Цената е намалена.
  • Свеж
Aoweziic Таа Huashan Камелија огледало мобилен телефон школка lanyard За iphone6s 7 8Plus силика гел X плима бренд личност стил

Aoweziic Таа Huashan Камелија огледало мобилен телефон школка lanyard За iphone6s 7 8Plus силика гел X плима бренд личност стил

 
DEN 426.24
DEN 392.00

Стока
Во продавницата

Случај за i Phone 6, исто така, погодна за i Phone 6s 4.7-инчен Случај за i Phone 7 исто така погоден за i Phone 8 4.7-инчен Случај за i Phone 7 плус, исто така, погодна за i Phone 8 плус 5.5-инчен Случај за i Phone 6 плус, исто така, погодна за i Phone 6s плус 5.5-инчен Случај за i Phone 5, исто така, погодна за i Phone 5s и i Phone SE 4.0-инчен Случај за i Phone X 5.8-инчен


Карактеристики на производот

Материјал:
За iPhone 6 6s, За 6Plus 6sPlus, За iPhone 7, За iPhone 7Plus, За iPhone 8Plus, За iPhone 8, За iPhone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Моден
дизајн:
Обична,Гроздобер,Симпатична,Метален
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
4.7-5.5-5.8
Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Поврзани производи