• Цената е намалена.
  • Свеж
Најнови Дизајн 3 копчето автомобил копче случај за Мерцедес-Бенц W203 W210 W211 AMG W204 C E S CLS CLK CLA SLK Автомобил паричникот автомобил-опфаќа

Најнови Дизајн 3 копчето автомобил копче случај за Мерцедес-Бенц W203 W210 W211 AMG W204 C E S CLS CLK CLA SLK Автомобил паричникот

 
DEN 576.00
DEN 403.00

Стока
Во продавницата

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : Црна + црна линија, црвена линија, жолта линија, сина линија Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме
Ве молиме имајте во предвид : Бидејќи производот се зема одредена изложеност кога се работи за преземање на слики, па ефектот на светлината, кафеава и кафе, боја на кожа автомобил копче торба боја има одредена боја, боја на производ добиени како стандард. Се надевам дека сите купувачи и пријатели да се разбере


Карактеристики на производот

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
Црна + црна линија, црвена линија, жолта линија, сина линија
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
За Мерцедес Бенц W203 W210 W211 AMG W204 C E S CLS CLK CLA SLK Класа
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
Машки и Женски
Затворен патот:
Маска тип

Поврзани производи