• Цената е намалена.
  • Свеж
BONAMIE СТП Кожа Пасош Покрие Картичка ID Носителот Банка Пакет Патување Кредитни Паричникот Мажи & Жени Чанта Случај возачка Дозвола Торба

BONAMIE СТП Кожа Пасош Покрие Картичка ID Носителот Банка Пакет Патување Кредитни Паричникот Мажи & Жени Чанта Случај возачка

 
DEN 554.40
DEN 333.00

Стока
Во продавницата


1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .
2.За царина ?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
BONAMIE
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
PU
Употреба:
Кредитна Картичка
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
VF801002
Материјал Состав:
PU
Објектот Тежина:
0.055kg
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Должина:
97cm
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители

Поврзани производи