• Цената е намалена.
  • Свеж
За Apple iPhone X Покрие Случај Луксузни Симпатична Вистинска Мека Кожа Ултра Тенок Shockproof Телефон Случај за iPhone 10 Задниот Поклопец Capa

За Apple iPhone X Покрие Случај Луксузни Симпатична Вистинска Мека Кожа Ултра Тенок Shockproof Телефон Случај за iPhone 10 Задниот

 
DEN 1296.00
DEN 1179.00

Стока
Во продавницата


За Apple i Phone X Случај Покрие Луксузни Тенок Вистинска Мека Кожа со Заштитен Тенок Оклоп Телефон Случај за i Phone 10 Задниот Поклопец Funda
Продажба на Точки>> [Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за i Phone X [Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Вистински Cowhide [Боја] : Црно | Сино | Red | Кафе [Функција] : Луксузни Вистинска Кожа со Заштитен Оклоп Телефон Случај Покрие [Стил] : Моден Викенд Мобилен Телефон Случај Покрие Торба Школка [Функција] : Шок-Доказ | Отпорно на Гребење | Анти-Пропадна | Нечистотија-Отпорни [Одлична Услуга] : Квалитет Увери | Брза Испорака | Ефикасна Комуникација Производ на Слики >>
Превозот>> (ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате) Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable. Така "Ali Express Стандард на Превозот" е предложен превозот метод, бидејќи тоа е многу повеќе, ПОБРЗО и СИГУРЕН. По продажба на Услуги>> 1. Ако пакет пристигна скршени и оштетен објект ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, заедно со слики или видео записи што се потребни докази, откако оштетени е потврдено од страна на трета страна вашите пари ќе бидат целосно надоместени. 2. Треба да имате било какви прашања се однесува на ставката што сте ја купиле ние сме повеќе од среќни да ви даде нашата најдобра поддршка. Повратни информации>> 1. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да се обезбеди пријатен странство шопинг искуство.
2. Ако нашиот производ ги исполнува вашите очекувања ве молиме да потрае неколку минути од вашиот презафатен распоред за да ни даде на 5-ѕвезда повратна информација, вашата поддршка ќе биде многу ценета.


Карактеристики на производот

Материјал:
Вистински cowhide
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Гроздобер,Симпатична,Бизнис,Метален
Бренд Име:
Zinkgelb
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Карактеристики:
Луксузна Geneuine Кожа Тешко Заштитен Оклоп Задниот Капак На Телефонот Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
5.8
Функција:
Луксузна Вистинска Кожа Тенок Shockproof Оклоп Телефон Случај Маска
Трговија На Големо & Drop Превозот :
на располагање
боја:
Црно Кафе Црвена Сина
Материјал:
Вистински Cowhide+Собираат Поставата
Олово Време:
Во Рок Од 4 Работни Дена
Пакување:
Кутија
Компатибилен Модел:
за iPhone X Луксузни Вистинска Кожа Тврд Оклоп Назад Телефон Случај

Поврзани производи