• Цената е намалена.
  • Свеж
Стакло Европската Монистра, Голема Дупка Монистра, Imimation со Месинг Двојно Јадра, Фацетирани, Abacus, Обложено AB Боја, Бела, 14x9

Стакло Европската Монистра, Голема Дупка Монистра, Imimation со Месинг Двојно Јадра, Фацетирани, Abacus, Обложено AB Боја, Бела,

 
DEN 2399.52
DEN 1800.00

Стока
Во продавницата


Стакло Европската Монистра, Голема Дупка Зрнца, со Месинг Двојно Јадра, Фацетирани, Abacus, Обложено AB Боја, Бела
Големина : за 14mm во дијаметар, 9.5 мм дебел, дупка : 5mm.
Овие зрнца се посебно направени за да ги собере Европски стил и сите други популарни дебели мозок, конец, жица, нараквици, ѓердани, и така натаму. "Fatastic Аспекти" е уште една центарот на вниманието на овие стаклени монистра, толку блескаво, што направи да се издвоите од јавноста и да се сите"с она што тој/таа сака.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
460 g
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
GPDL-H008-3
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Стакло
боја:
Бела
Стил:
Европски стил
фацетирани:
фацетирани
јадро:
Метална боја core
единица:
200pc
Материјал:
Стакло+Месинг Core

Поврзани производи