• Цената е намалена.
  • Свеж
3.8 V 4620mAh Li3846T43P6hF07632 За AT&T Trek 2 HD За ZTE K88 Батеријата

3.8 V 4620mAh Li3846T43P6hF07632 За AT&T Trek 2 HD За ZTE K88 Батеријата

 
DEN 947.04

Стока
Во продавницата


3.8 V 4620m Ah Li3846 T43 P6h F07632 За AT&T Trek 2 HD За ZTE K88 Батеријата
Модел : Li3846 T43 P6h F07632
Капацитет : 462 0m Ah
Се применуваат За : За AT&T Trek 2 HD ,За ZTE K88


Карактеристики на производот

Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
ZTE
Квалитетот сертификација:
CE
Број На Модел На:
Li3846T43P6hF07632 За AT&T Trek2 HD
Бренд Име:
Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Име:
UVR

Поврзани производи