• Цената е намалена.
  • Свеж
Ekoak Нови 2018 Мода Глуждот Рака Жените Сандали Лето Жените Чевли Дами Пеперутка-јазол Високи Потпетици Партија Чевли Жена

Ekoak Нови 2018 Мода Глуждот Рака Жените Сандали Лето Жените Чевли Дами Пеперутка-јазол Високи Потпетици Партија Чевли Жена

 
DEN 2390.40
DEN 1219.00

Стока
Во продавницата


Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина. НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 23.0 cm НИ 6.5 = ЕВРА 37 = нога должина 23.5 cm НИ 7.5 = EUR 38 = нога должина 24.0 cm НИ 8.5 = 39 EUR = нога должина 24.5 cm НИ 9 = ЕУР 40 = нога должина 25.0 cm НИ 9.5 = ЕВРА 41 = нога должина беа 25,5 cm НИ 10 = ЕВРА 42 = нога должина 26.0 cm US10.5= ЕВРА 43 = нога должина 26.5 cm
Горниот Материјал : Висок квалитет на СТП
Обвивка Материјал : СТП
Пета Висина : 5cm


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Бренд Име:
Ekoak
Горниот Материјал:
PU
Број На Модел На:
SC-1157-4
Повод:
Партија
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Плоштад пета
Стил:
Секси
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Поврзани производи