• Цената е намалена.
  • Свеж
Природни Druzy Титаниум Студ Earring со S925 Пост Pin Жените Накит Месечината и Петокрака Форма Пирсинг Сребро Обетки за Подарок на Вљубените

Природни Druzy Титаниум Студ Earring со S925 Пост Pin Жените Накит Месечината и Петокрака Форма Пирсинг Сребро Обетки за Подарок

 
DEN 240.00
DEN 214.00

Стока
Во продавницата


Моден Жените Накит Симпатична Месечината и Петокрака Форма Druzy Студ Обетки Шарм S925 Пост Pin Пирсинг Обетки за Подарок на Вљубените Девојки Накит
Карактеристики :
Материјал : druzy+925 sterling silver
Druzy Големина : Star : Прибл. 10*110mm; Месечината : 8*10мм
Тежина : Околу.5g/pc
Облик : Месечината и ѕвезда
Боја : опал бела/сино/црвена шарени/црвена/зелена/сино море/шампањ
Пакет Се Вклучени :
1 пар обетки студ
Внимание :
Ве молиме проверете ја големината на објектот во детали, на сликата прикажани може да обезбеди референтен за вас, тоа може да се појават поголеми/ помали за вашиот екран. Како што знаете, сите Природни geode е druzy имаат различни дебелини , дали дебели или тенки само има своја убавина. Ве молиме оставете малку разумен боја географска ширина предизвикани од некои причини, како што светлината, компјутерски монитори, компјутерски и видео картички. Контактирате за ако имате било какви прашања,ви благодарам.


Карактеристики на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
Mankuu
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DZE195
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
druzy
Тип На Објект:
Druzy Титаниум Студ Earring
Материјал:
Druzy+925 sterling silver
Големина:
10*10mm/10*8mm
Тежина:
5g
Тип:
Месечината и петокрака форма druzy пирсинг обетки
Стил:
S925 Пост Pin Жените шарм Накит

Поврзани производи