• Цената е намалена.
  • Свеж
VEVEFHUANG Црна Батлер kuroshitsuji Ciel Phantomhive Cosplay Костим emboitement Sebasti Kuroshitsuji Aristocrat Cosplay

VEVEFHUANG Црна Батлер kuroshitsuji Ciel Phantomhive Cosplay Костим emboitement Sebasti Kuroshitsuji Aristocrat Cosplay

 
DEN 2731.20
DEN 1802.00

Стока
Во продавницата


Црна Батлер kuroshitsuji Ciel Phantomhive Cosplay Костим emboitement Sebasti Kuroshitsuji Aristocrat Cosplay Костим
S биста 87cm половината 67cm колковите 92cm одговараат за висина 160-165cm
М биста 95cm половината 74cm колковите 98cm одговараат за висина 166-171cm
L биста 102cm половината 81cm колковите 104cm одговараат за висина 172-177cm
XL биста 111cm половината 87cm колковите 110cm одговараат за висина 178-183cm
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Црна Батлер
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
VEVEFHUANG
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
C0134
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Ciel Phantomhive

Поврзани производи