• Цената е намалена.
  • Свеж
Црна Висока Половината Тексас Шорцеви За Жени Tassel Прстени Moustache Ефект Топла Тексас Шорцеви За Жени

Црна Висока Половината Тексас Шорцеви За Жени Tassel Прстени Moustache Ефект Топла Тексас Шорцеви За Жени

 
DEN 1128.00
DEN 902.00

Стока
Во продавницата


Мерење ВО CM Големина S M L XL 2 XL 3 XL Половината 62 cm 66 см 70 см 74 см, 78 см 82 см Колковите 86 см 90 cm 94 см 98 см 102 cm 106 cm Бедрото 58 cm 60 cm 62 cm 64 cm 66 см 68 см Пред Crotch беа 25,5 см 26 cm 26.5 cm 27 см 27.5 см, 28 см, Должина 16 cm 17 cm 18 19 cm cm 19.5 см 20 см Сите tiled прирачник за мерење,поради различни мерни методи Може да бидат таму е 1-3 см грешка Сите мерења во CM, Ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен
Сите мерења во CM, ве Молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен
Забелешки : Ако не сте сигурни за големината,
Pls не ни побара, ние ќе ви даде најдобар совет
Само кажете ни ја вашата висина,Половината ,Колковите,тежина,и биста. Ви благодариме


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Декорација:
Обоен,Копче
Ткаенина Тип:
Лента
Стил:
Повик
Бренд Име:
kozonhee
Број На Модел На:
KOZONHEE-Високо-половината фармерки
Фармерки Стил:
Harem Панталони
Материјал:
Ацетат,Памук
Измијте:
Moustache Ефект,Светлина
Должина:
Shorts
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Долги панталони:
Краток
Ниско-половината фармерки:
Фармерки жена
жените фармерки:
фармерки femme
искинатите фармерки:
тесни фармерки жена
тексас панталони:
бели фармерки
фармерки во боја:
бело Тексас
жените фармерки панталони:
фармерки тенок
женски фармерки:
фармерки жени
фармерки за жени:
Ниско-половината Тексас
жените тексас:
жените панталони фармерки

Поврзани производи