• Цената е намалена.
  • Свеж
Вен Оригинални Црни Чевли Страна Се Насликани Глуварче Паѓа Земјата Дизајн Високи Врвот Жените Платно Патики Мажите Чевли Скејтбординг

Вен Оригинални Црни Чевли Страна Се Насликани Глуварче Паѓа Земјата Дизајн Високи Врвот Жените Платно Патики Мажите Чевли Скејтбординг

 
DEN 3792.00
DEN 2427.00

Стока
Во продавницата


Го Прилагодите Вашиот Чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 2 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Wenartwork, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли и печатени платно чевли. Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина. Се нацрта скица
2.
Wenartwork продавница има тим на дизајнери за да креирате нов дизајн на чевли. Елаборат дизајн
4. Сите чевли тука се сите за вашата uniquness и индивидуалност. Во исто време, научивме многу од не-позитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и квалитет. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.
Вен чевли е Унисекс.
Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насликани Серија Чевли
Создадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас. Wenartwork има повеќе од 4 години работно искуство во понудата на платно чевли. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст. Се впие чевли со вода;
2.
Во изминатите 4 години, добивме многу позитивни повратните информации од клиентите, која е главната мотивација за нас да се оди напред. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли. Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат.
Процесот на Сликата
Земете Кајгана чевли, како на пример :
1. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба.
Пакување
Превозот Повратни Информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење. Можете да најдете разни дизајн на аниме цртан филм, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија и др. На Вен што се оригинално дизајнирани платно чевли е еден од најпопуларните серии, поради оваа класична чевли стил е симбол на само-изразување и оригиналот-ism дух. Пополнете скица со боја
3. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат. Луѓето кои купиле од нас користат овие чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.
Изберете големина поголема отколку на вистински cm мерење за МАСТИ нозете или ќе сакаат да носат повеќе лабава. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода;
4.
Воведувањето на Производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели.


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,отпорност,Тешко Носи,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ws219
Датум На Издавање:
Winter2017
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Затворање Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класици
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Поврзани производи