• Цената е намалена.
  • Свеж
Едноставна Лондон Сини Камења Кубни Циркони 925 Sterling Silver Прстени НАС# Големина 6 7 8 9 S1859

Едноставна Лондон Сини Камења Кубни Циркони 925 Sterling Silver Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1859

 
DEN 1005.60
DEN 613.00

Стока
Во продавницата


Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.
Топло Совети :
Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!
Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!
Превозот :
Тоа ќе капи за 30-45 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.
Ние го цениме вашето разбирање и трпение!
Плаќање :
Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
S1859
is_customized:
No
Бренд Име:
ЌЕ CHUANG
Површината Ширина:
слика
Функција:
Моден
Компатибилност:
Партија
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Материјал:
Скапоцен камен
Тип На Објект:
Прстени
Земја на Производство:
Хонг Конг
превозот време:
3 Работен Ден
Метал Тип:
сребро позлатен
Повод:
Годишнина
квалитет:
ААА+ Квалитет
Земја на Производство:
Хонг Конг
Подружница:
сребро позлатен

Поврзани производи