• Цената е намалена.
  • Свеж
M10 М14 Авто Полирач Хаубата Поддршка Подлога Кол 7 инчен Агол Мелница Тркала Сандер Хартија Диск Автомобил Полирање

M10 М14 Авто Полирач Хаубата Поддршка Подлога Кол 7 инчен Агол Мелница Тркала Сандер Хартија Диск Автомобил Полирање

 
DEN 238.56
DEN 186.00

Стока
Во продавницата

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Се широко се користи во Авто Убавина, Мебел, Artware; Применливи за Различни типови на машини за полирање.
Neoprene, мека густина подлога со аглеста работ за прецизни и точни полирање Материјал : Neoprene, мека густина подлога Овозможува брз и лесен подлога промени За употреба со било која Контрола (Кука и Јамка)Чистење или Полирање Подлоги кои овозможуваат Оваа Поддршка Плоча Боја : Б недостаток Големина : ве Молам, ве молиме имајте на ум дека постојат 5 големини за вашиот избор :
N otice : Ние ќе ви испратиме 7 инчен ако не ја напушти која и да meesage.
Пакет се Вклучени : 1 x P olisher Б onnet
Напомена :
1. Ако ја користите оваа поддршка подлога на електрична вежба, постојат две вид на поврзување прачка, Кол. на eletric вежба стегање бар е ист : 8мм, но нишката Кол. не е исто, постојат 10мм(M10) и 14mm(M14),
3, 4 и 5 инчен рампа мора да се користи со поврзување прачка M10,
6 и 7 инчен рампа мора да се користи со поврзување прачка М14.
Ако ја користите оваа поддршка подлога за полирање машина, а потоа поврзување прачка е непотребно, вие само треба проверете ја иконата големина на вашата машина за полирање, ако нишка големина е ист, тогаш оваа точка е соодветен на вашата машина за полирање.
Ова е многу ВАЖНИ информации пред да го купат, ве молиме обрнете внимание на тоа, ви благодариме.
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење . pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.


Карактеристики на производот

Тип:
Сунѓерот Четка
Бренд Име:
Xueliee
is_customized:
Yes
Четка Материјал:
Синтетички Влакна
Функција:
Чистење

Поврзани производи