• Цената е намалена.
  • Свеж
Исклучување Рамо Секси чипка Жените Блуза Кошула Чипка Долг Ракав Бели Кошули на Кратки завој Исече Блузи Портокал blusas mujer femini

Исклучување Рамо Секси чипка Жените Блуза Кошула Чипка Долг Ракав Бели Кошули на Кратки завој Исече Блузи Портокал blusas mujer

 
DEN 1279.20

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери 3. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори, како
како осветленост на мониторот и светлина од светлината. Ве молиме да се разбере
ЕДИНИЦА : CM Прирачник за мерење. 3 CM грешка рок. Тоа е нормално. S Биста : 86-90 Ракав : 55 Lenght : 30 M Биста : 90-94 Ракав : 56 Lenght : 31 L Биста : 94-98 Ракав : 57 Lenght : 32


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
High Street
Јака:
Slash вратот
Број На Модел На:
JM070313
Бренд Име:
beachapche
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Ткаенина Тип:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук,Viscose
Облека Должина:
Краток
Стил:
Моден

Поврзани производи