• Цената е намалена.
  • Свеж
B10B-PADSS-1F(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ 10POD 2MM КАЛАЈ JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови B10B-PADSS-1F

B10B-PADSS-1F(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ 10POD 2MM КАЛАЈ JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови B10B-PADSS-1F

 
DEN 10560.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : B10 B-PADSS-1 F
MOQ : 400 PCS


Карактеристики на производот

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
B10B-PADSS-1F

Поврзани производи