• Цената е намалена.
  • Свеж
Тип C OTG Домаќин Машки да Мини USB Машки Адаптер Кабел за MP3/GPS/ за Macbook за Google Chromebook Oneplus Две

Тип C OTG Домаќин Машки да Мини USB Машки Адаптер Кабел за MP3/GPS/ за Macbook за Google Chromebook Oneplus Две

 
DEN 156.96
DEN 149.00

Стока
Во продавницата


Опис :
Овој Тип В за Мини USB 2.0 Adapter карактеристики USB 3.1 Машки конектор и Мини USB машки конектор
Тип C терминал е OTG жици метод, лесно се читаат отстранлив хард диск/ GPS / MP3, итн.
Карактеристики :
Во согласност со USB2.0 стандард и назад во согласност со USB1.1 стандард
Поддршка со Голема брзина на податоци го оценувате до 480 Mbps
Пренослив дизајн и лесно да се инсталира
Поддржува plug & play
Конектори : Тип В машки, Mini-B машки
Бренд нови и некористени
Кабел Должина : 10см, светлина и лесно да ги носите.
Пакетот вклучува : 1 единица на USB кабел.


Карактеристики на производот

Должина на кабел:
Други
боја:
Бела, Црна
Пакет:
Yes
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
кабел

Поврзани производи