• Цената е намалена.
  • Свеж
Облека за кукли 40cm Шарон кукла Модни Додатоци Печатени Здолниште Чизми Чорапи

Облека за кукли 40cm Шарон кукла Модни Додатоци Печатени Здолниште Чизми Чорапи

 
DEN 120.00
DEN 102.00

Стока
Во продавницата


За : 16 Инчи (40cm) кукли, намигна кукли, кукла салон.
Тоа не вклучува кукла.
Превозот Бесплатен превозот нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Парцела, CPAP ќе пристигне во 35 работни дена најмногу, откако ќе бидат испратени (тоа ќе бидат доставени до вашиот локален поштата). Понекогаш тоа ќе биде одложен за неколку дена поради царинските или временски причини. Ве молиме да бидете трпеливи. Боја Неусогласеност Обидувајќи се потрудиме да фати боја на реални објекти со камера. Но разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се монитор, осветлување, припадност и сл. Сепак, ако вие мислите дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас веднаш . Политика на враќање Ние ќе им даде на враќање на средствата само доколку ставката што сте ја примиле е различна од описот како што се големина, боја, стил или скршени. Ве молиме да не?т даваат негативни коментари пред да контактирате со нас. Ние ќе се справи со ова веднаш и се заложи за наплата во рок од 3 работни дена по предметот назад до нашата продавница. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Повратни информации Многу ги цениме вашите навремени повратни информации и позитивни коментари после ќе се примени предмети. Тоа ќе ни даде повеќе силна моќ за да служат подобро! Било какви загриженост, ве молиме да не?т двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се справи со тоа да ги задоволат вашите барања. Се надевам да биде вашиот најдобар снабдувач и пријатели. Уживаат во шопинг и ви благодарам!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Предупредување:
no
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Бренд Име:
боја на желби
Димензии:
40cm
Број На Модел На:
40cm
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
40cm

Поврзани производи