• Цената е намалена.
  • Свеж
Пад на превозот 2.5 метри симулација злато python змија кадифен играчки кукла боа constrictor змија играчка за деца подарок дома декорација

Пад на превозот 2.5 метри симулација злато python змија кадифен играчки кукла боа constrictor змија играчка за деца подарок дома

 
DEN 1656.00
DEN 1408.00

Стока
Во продавницата

Пад на превозот 2.5 метри симулација злато python змија кадифен играчки кукла боа constrictor змија играчка за деца подарок дома декорација
Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : мека кадифен и pp памук Големина : 250cm Пакет : 1 парче во една opp вреќа. Прирачник мерења на локации, може да биде од 1 до 2 cm во грешка, ви благодариме за вашето разбирање, најдобри желби!
Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние само се гарантира стил да се биде ист како слики прикажани но не на перформанси на различни тела се исто како модел, ти благодарам !


Карактеристики на производот

Висина:
250CM
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,0-12 Месеци,2-4 Години
Бренд Име:
YESFEIER
Број На Модел На:
zhangyin
Материјал:
Кадифен
Димензии:
40cm
Пополнување:
PP Памук

Поврзани производи