• Цената е намалена.
  • Свеж
Лето Облечи За Младата Девојка Костим Партија Бренд Девојки Облека за 1 2 3 4 5 Роденден Принцезата Деца Фенси Вечерните часови Топка Фустани

Лето Облечи За Младата Девојка Костим Партија Бренд Девојки Облека за 1 2 3 4 5 Роденден Принцезата Деца Фенси Вечерните часови

 
DEN 636.00
DEN 490.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте во мојата продавница!!!
Име : бебе девојка се облекуваат
Материјал : полиестер,viscose
Големина : 80-90-100-110-120
големина 80=12 M
големина 90=2 T
големина на 100=3 T
големина 110=4 T
големина 120=5
1lot=1pcs
ВНИМАНИЕТО
Ве молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ, па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите. Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани, ние не преземе дополнителни увоз данок на вашиот counrtry, не даваат лоши повратни информации, бидејќи од неа. Ви благодарам многу!
ПРЕВОЗОТ
Сите предмети ќе бидат брод од 1-3 дневна бидејќи ќе заврши на плаќање. Обично Ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Mail . Ние ќе пакет на стока во многу безбедна и тешко пакет. Тоа е безбедно ! И вие не мора да плаќаат за курир.Тоа ќе ве чини 10-20days . Ако сакате да се добие стоката под итно, ве молиме да изберете друг изразат начин, како Fed Ex, DHL, или ТНТ итн. Имаме професионални превозот агент, цената е исто така добро! Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот цена.
Плаќање
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
Alipay Зачувам ,T/T и Western Union, изберете она што ви се допаѓа,но Зачувам е добредојдовте еден .
Политика
Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што може да се случи.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.
Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошен контакт или e-mail одговор ќе бидат обезбедени.
Ви благодариме за вашето разбирање&cooperations.
За Нас
имаме стотици различни модни дизајни и ние имаме доволно подготвени стоки!
Ние ве уверам дека ние ќе стори сé што е човечки можно да се направи вашето искуство одличен една. Ние сме пријателски куп на луѓе кои веруваат во учтивост и почит. Ние се однесуваме кон секој клиент со грижа и ние разбираме дека единственото нешто што ќе ви донесе назад во нашата продавница е тоа како ние се однесуваме кон вас.
Бидејќи ние сме во онлајн продажба ние претпочитаат да се земе вашите прашања преку електронска пошта. Ние сме многу брзо да се одговори на нашите купувачи, не само пред продажбата, но, секако, по продажба, исто така,. Ние сме брзо шпедитерите. Сигурно ќе видите сите овие добри работи ако ги погледнеме нашите повратни информации од задоволни купувачи.
Ако не можете да најдете одговори на вашите прашања, тука, контактирајте не по е-пошта.
Сите пораки ќе бидат одговори на рок 12-24 часа. Вие може да ни e-mail на викенд,ние секогаш може да работи за вас во секое време!
Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Наплата
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.
Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да
размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние
ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Viscose
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
BOTEZAI
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
бебе девојка се облекуваат
Јака:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Големина:
80-90-100-110-120
детска облечи за девојки:
девојки партија облечи

Поврзани производи