• Цената е намалена.
  • Свеж
Тактички Воен Маскирна Чадор за Лов на Отворено Риболов Макбаскет Airsoft Војна Игра Роман за Урбана Полиција СВАТ Борба против

Тактички Воен Маскирна Чадор за Лов на Отворено Риболов Макбаскет Airsoft Војна Игра Роман за Урбана Полиција СВАТ Борба против

 
DEN 2440.32
DEN 1245.00

Стока
Во продавницата


Тактички Воен Маскирна Чадор за Лов на Отворено Риболов Макбаскет Airsoft Војна Игра Роман за Урбана Полиција СВАТ Борба со Чадор
Карактеристики :
Полиестер, Водоотпорен
Челик Стап
10pcs Силно се Залага
112cm Дијаметар
може да ги покрие 3 лица во дождливите денови
9 Маскирни бои
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Ткаенина Тип:
Платно
Шаблон Тип:
Шарени
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
категорија:
Двојно Шатор
is_customized:
Yes
Заградата Категорија:
челична прачка
Број На Модел На:
СП-UM
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Дијаметар:
112cm
Стап Материјал:
Челик
Ткаенина Материјал:
Полиестер

Поврзани производи