• Цената е намалена.
  • Свеж
Vestidos verano 2017 Tees Дизајнер Родени да Kitesurf Еволуција Смешно Т кошули за Мажи Backstreet момчиња streetwear Новина T-shirt машки

Vestidos verano 2017 Tees Дизајнер Родени да Kitesurf Еволуција Смешно Т кошули за Мажи Backstreet момчиња streetwear Новина

 
DEN 604.80
DEN 357.00

Стока
Во продавницата


Име на производ : Vestidos verano 2017 Tees Дизајнер Родени да Kitesurf Еволуција Смешно Т кошули за Мажи Backstreet момчиња streetwear Новина T-shirt машки


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
NLKING БРЕНД
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
редовни ракав
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
Пакет од 5 или повеќе
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Тип На Производ:
топ tees
Карактеристики:
Анти-Навремено,Дише,Абсорбента
Бои:
Црна,Бела,Розова,Жолта,Сина,Црвена,Зелена,Сива,Јаглен,Портокал,Беж
Азија Големини:
XS, S, M, L, XL, XXL,XXXL достапни
Материјали:
100% Премија Памук
Перење Тип:
За перење со рака
Шаблон Тип:
Роден да Kitesurf Еволуција Печатење
Секс:
Мажи/Жени Унисекс
Обичај:
на располагање
Стил:
Прекрасна Лето стил

Поврзани производи