• Цената е намалена.
  • Свеж
FOCALLURE Makup Алатка за Полнење 8 КОМПЈУТЕРИ Мора да Има Козметика Вклучувајќи Сенки Мат Кармин Со Фондацијата Eyeliner Шминка Сет

FOCALLURE Makup Алатка за Полнење 8 КОМПЈУТЕРИ Мора да Има Козметика Вклучувајќи Сенки Мат Кармин Со Фондацијата Eyeliner Шминка

 
DEN 892.32
DEN 794.00

Стока
Во продавницата


FOCALLURE Makup Алатка за Полнење 8 КОМПЈУТЕРИ Мора да Има Козметика Вклучувајќи Сенки Мат Кармин Со Фондацијата Eyeliner Шминка Сет
Детали : Бренд : FOCALLURE Што е вклучена во овој комплет : 1,Сомот Кармин(Оган Црвена) 2.Интензивна црна течност eyeliner 3.Волумен Cruling Маскара 4.Природна Боја Сенки 5.Sculpting Веѓа Прав 6.Блескав Руменило 7.Ултра-фини светлина во прав 8.Highlighter Стап 9. Слободен Шминка Торба како подарок, Ајде да се направи шминка полесно.
1. Ние обезбедуваме : Бесплатен превозот преку e Packet и Кина Пост Воздух Mail 2. Ние обезбедуваме : Веднаш испорака Во 24-72 часа во работни дена 3. Ние обезбедуваме : Злато Клиент Servicer го Реши вашиот проблем во 24 часа во работни денови 4. Ние обезбедуваме : Дали дизајни според клиенти барања 5. Ние обезбедуваме : Оригиналната слика за да се нашиот стар пријател. 6.Ние обезбедуваме : Пад на превозот 1.Ние ќе земе различни канали според карактеристиките на стоката за превоз. Тоа може да достигне повеќе од 200 земји и региони. 2.Ние ќе испратиме itmes во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молам, разберете дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки. и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. 3.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Но обично на пост нема да се наплатат даноците. Се надеваме дека ќе имаат среќен превозот. Ве молиме Изберете Превозот Метод Пред Поднесување на Цел 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 4.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Тип:
Шминка Сет
Бренд Име:
FOCALLURE
Состојка:
Минерални Текстура
НЕТО-WT.:
8 компјутери
Количина:
8 КОМПЈУТЕРИ/Set
Број На Модел На:
ФТЦ-1506
Ефект:
Етерично Масло Хидратантен Усните,Етерични Масла Се Меша Со Фондацијата

Поврзани производи