• Цената е намалена.
  • Свеж
автомобил кат мат тепих душеци за nissan murano cima maxima клоци патрола y61 altima 2018 2017 2015 година 2014 2013

автомобил кат мат тепих душеци за nissan murano cima maxima клоци патрола y61 altima 2018 2017 2015 година 2014 2013

 
DEN 7200.00
DEN 5760.00

Стока
Во продавницата

Информација За Производот :
1,кат мат е прилагодена за секој автомобил.Кажи ми што е на вашиот автомобил.
2,Само за левата страна на возењето автомобил.Одговара на вашиот автомобил точно.
3,Постојат вкупно 3 парчиња,вклучувајќи предниот и задниот дел.
4,кат мат е лесно да се чистат,перат.
5,Тоа е за 5 седишта за во автомобил.Ако ви треба третиот ред мат за вашиот 7 седишта SUV, ве молиме обратете се на добавувачот на персоналот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Матс & Теписи
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Специјални Функции:
Водоотпорен
Maxima-Година:
2011,2013,2014,2012,2010,2015
Објектот Должина:
According car's size
Објектот Дијаметар:
none
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
yamo
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
According car's size
Објектот Тежина:
about 2-3 kg
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
According car's size
Nissan Модел:
Maxima

Поврзани производи