• Цената е намалена.
  • Свеж
Целосно Покриени 3D 9H Калено Стакло За Xiomi Ми Note2 Екран Заштитник, Чувар Заштитна Фолија за Xiaomi Mi Забелешка 2 Стакло

Целосно Покриени 3D 9H Калено Стакло За Xiomi Ми Note2 Екран Заштитник, Чувар Заштитна Фолија за Xiaomi Mi Забелешка 2 Стакло

 
DEN 143.52
DEN 136.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

боја:
Злато, Црна, Бела, Транспарентна
Материјал:
за mi note2
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
Џ.К Сон
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Забелешка 2
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No

Поврзани производи