• Цената е намалена.
  • Свеж
V-ДРВО Пролет Девојки Панталони Еластична Спортски Leggings За Девојки Sequins училиште Децата и тинејџерите Панталони Панталони Деца Облека 6-12Y

V-ДРВО Пролет Девојки Панталони Еластична Спортски Leggings За Девојки Sequins училиште Децата и тинејџерите Панталони Панталони

 
DEN 499.20
DEN 324.00

Стока
Во продавницата


V-ДРВО Пролет Девојки Панталони Еластична Спортски Leggings За Девојки Мода Sequins Деца Панталони Панталони Деца Девојки Облека 4-12 Год
Име на производ : девојки leggings
Големина на информациски(единица : cm)
големина/етикетата
должина
половината
колковите
6/12 0
68
21*2
30 *2
8/13 0
74
23 *2
31 *2
10/14 0
79
24 *2
33 *2
12/150
84
26 *2
35 *2
14/160
91
27 *2
37 *2
Напомена :
1.Сите производи се плочка мерење, ве молиме овозможи тоа има 1-3 см грешка опсег.
2.Ве молиме според големината на маса кога ќе го купите. Ако не ги разбирам, ве молиме да договор со нас.
Ни кажете дека вашите деца тежина и висина . Ние ќе ви помогне да се избере соодветна големина. Ви благодариме.
3.Поради различни следи andlight ефект, вистинската боја може да биде малку различен од
бојата покажа на сликата.


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
6, 8, 10, 12, 14
Бренд Име:
V-ДРВО
Материјал:
Памук,Spandex
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Стил:
Молив Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Број На Модел На:
vv568
Декорација:
Страна Шари
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца

Поврзани производи