• Цената е намалена.
  • Свеж
Џ.К Јапонски Училиште морнар униформа мода училиште класа морнарица морнар училишни униформи за Cosplay девојки одговараат на 3 Компјутери / Set

Џ.К Јапонски Училиште морнар униформа мода училиште класа морнарица морнар училишни униформи за Cosplay девојки одговараат на

 
DEN 1302.72
DEN 938.00

Стока
Во продавницата

големина информации :
Ова е Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Ви благодариме! Answer : ___________________________ Note : - Податоци постои мала грешка, Мали боја разликата не е да се избегнуваат . -Како да се избере најдобрата големина? Одберете поблиску до вашиот "рамо/Биста/половината/итн." големина, но, тие не може да надмине Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Градите Ширина Здолниште Должина крпа Должина на здолниште Половината cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm S 36 14.17 88 34.65 39 15.35 53 20.87 62-68 M 37 14.57 91 35.83 39 15.35 54 21.26 64-70 L 40 15.75 94 37.01 40 15.75 55 21.65 66-72 XL 40 15.75 96 37.80 40 15.75 56 22.05 68-74 2 XL 41 16.14 и делови 99 38.98 41 16.14 и делови 57 22.44 70-76 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
1121
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Употреба:
Училишни Униформи

Поврзани производи