• Цената е намалена.
  • Свеж
Замена на Висок Квалитет на Новата Батерија 3.7 V 2500mAh За Prestigio Multiphone PAP4055 ДУО

Замена на Висок Квалитет на Новата Батерија 3.7 V 2500mAh За Prestigio Multiphone PAP4055 ДУО

 
DEN 229.44

Стока
Во продавницата

Замена на Висок Квалитет на Новата Батерија 3.7 V 2500m Ah За Prestigio Multiphone PAP4055 ДУО
Опис :
100% Нови и Бренд
Висок Квалитет На Телефон Батеријата
Капацитетот на батеријата : 2500m Ah
Број на модел : PAP4055 ДУО
Стандарден Напон : 3.7 V
Ограничен Полнење Напон : 4.2 V
За Prestigio Multiphone PAP4055 ДУО
Таписерии изработка Совршен
Издржливи еколошки материјали
Пакет Се Вклучени :
1x Prestigio PAP4055 ДУО Телефон Батеријата


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
FCC
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
Matcheasy
Број На Модел На:
pap4055
Име:
UVR

Поврзани производи