• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs Најновите Двојно Страна Златна Боја Goose/Патка Пердуви Декорација Plume diy Сребро пердуви

10pcs Најновите Двојно Страна Златна Боја Goose/Патка Пердуви Декорација Plume diy Сребро пердуви

 
DEN 133.92
DEN 106.00

Стока
Во продавницата


Точка Име : Goose Пердув Големина : 13-18cm Количина : 50pcs Боја : Изберете нивна сопствена Употреба : се Облекуваат/Занает/headwear декорација
Забелешка : Поради светлина проблем и различни Монитори ,слика овозможи да се малку аберација.ви благодариме !!
gement. Ограничување на вашата имагинација!
Опис На Превозот
За САД цел :
Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку Кина
Пост и USPS со испорака потврда.
Се проценува дека времето за испорака е 8-15 дена.
За Меѓународниот поредок :
Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку Кина Пост или international express
Од Економски Int'l Превозот, проценетите време на испорака :
15-21 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, Канада.
15-25 работни дена да повеќето Европски земји.
15-30 работни дена за Повеќето Азиски Земји.
15-25 wokring дена во Австралија, Нов Зеланд
Се проценува дека времето за испорака не е 100% точна, ни e-mail, ако не го примите објект по 25 работни дена.
Враќање Опис
Ние со нетрпение очекуваме да разменување на позитивен фидбек. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и сите "5 Ѕвезда" рејтинг, ние сакаме да се направи тоа за вас. Ако поради некоја причина не можеме да ги исполни вашите очекувања, ве молиме испратете e-mail за секој од нас оставајќи неутрален или негативен фидбек. Ние ќе сториме сè за да ги реши овие проблеми.
За Нас
Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. It won 't ви помогнат да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации,
само со контактирање нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да ги реши проблемите.


Карактеристики на производот

Материјал:
Goose Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
13-18cm
Бренд Име:
lanshui
Материјал:
Goose Пердув
Големина на:
13-18cm

Поврзани производи