• Цената е намалена.
  • Свеж
Романтични Мода Жените Природен Бисер Earring Златна Боја Студ Обетки Цвет Кубни Циркони Свадба Ангажман Накит Brincos

Романтични Мода Жените Природен Бисер Earring Златна Боја Студ Обетки Цвет Кубни Циркони Свадба Ангажман Накит Brincos

 
DEN 493.92
DEN 395.00

Стока
Во продавницата


Прашања од клиенти
1. како да се задржи следење со мојот парцела?
можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на no. : www.17track.net / en (копирате на пребарувачот).
2. трговија на големо и пад на превозот се и во.
за промет на големо, ќе им понуди издание или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. транспорт време е за 3 до 7 работни дена (ако сакате да ни даде на трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно. ве молиме да се фокусира и доверба нас, ние нема да ја напушти која и информации за нас.
за пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои 't оставите информации за нас if you' d like to.
3. дали постојат какви било царински давачки?
тоа е прогласи најниска цена за да се избегне царинските давачки. поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. затоа, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да се плаќа за царински давачки.
4. дали бојата падне или да се претвори црно?
направени од високо - квалитетни материјали на karat злато, бакар, трајни и анти исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
5. дали постои било каков проблем во врска со големина?
ве молиме строго според мерење на методот на купување.
6. производите може да се прилагоди. ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации.


Карактеристики на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ANNGILL
Број На Модел На:
180064
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Свадба Годишнината Ангажман Подарок Божиќ Партија Денот На Благодарноста
Метали Тип:
s925 сребро.
боја:
6colors
Големина На Бисер:
7mm-8мм бисер
Големина:
17mm*7mm
Пол:
Жените,Девојка,Љубовница,Мајка
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски Пријател

Поврзани производи